ipel_smallUbytovacie možnosti ponúkajú 250 miest v penzióne IPEĽ i na okolitých chatách (v dvoj až päťlôžkových izbách) so spoločnými novými sprchami a toaletami   a neobmedzený počet miest pre stany. Prioritne budeme ľudí ubytovávať v penzióne. Po vyčerpaní jeho kapacity budú nasledovať chaty.

Prihlasovanie sa na chaty je možné do 31. 7. 2024. Do tohto termínu je potrebné uhradiť účastnícky poplatok.

Ubytovanie v stanoch, ktoré si sami prinesiete. Toalety a sprchy sú v samostatných sociálnych zariadeniach alebo v hlavnej chate. Prihlasovanie a platba za malé stany je možná aj na mieste. Všade je k dispozícii studená a teplá voda.

Stravovanie je zabezpečené 3x denne v podobe raňajok formou švédskych stolov, obeda (hlavné jedlo) a večere (polievka, hlavné jedlo). Na výber je nevegetariánska alebo vegetariánska strava. K dispozícii sú bufety s rôznymi druhmi doplnkovej stravy a nápojov, večerné grilovanie, spoločenské priestory (stolný tenis, stolový fotbal, biliard).

Exteriér poskytuje tvorcom rôzne druhy prostredia – les, lúka, schátralé domy v blízkych dedinkách Šoltýska, Ďubákovo, Drahová, senníky, jaskyne. Interiéry – miesta na tvorbu sú zabezpečené formou chát s rozsiahlejšími miestnosťami, vojenskými stanmi, altánkami. Vo voľnom čase možnosť kúpania v bazénoch, jazdy na koni, jazdy na štvorkolkách a nespočetné množstvo potuliek prekrásnou prírodou.

DOMOV