Čo je potrebné priniesť na LETAVY: zoznam postupne dopĺňame !!! – venujte mu pozornosť

Bežný materiál pre potreby dielní bude zabezpečený zo strany organizátorov. Všetkým frekventantom napriek tomu odporúčame priniesť: /čítaj ďalej/

Hudobno-textárska dielňa:
– Letavy (lektori) zabezpečia: počítačové pracovisko (notebook s tlačiarňou), dokumentačnú kameru, demo nahrávadlo, klávesy, kombo, mikrofón. Všetko ostatné sa poskladá podľa zúčastnených.
– Prines si zošit na poznámky, pero a niečo na nápady a pracovné nahrávky (mobil, mp3 player, diktafón), ktorými si vieš niečo nahrať a do ktorých sa dajú dostať mp3 (ak treba, nezabudni kábel, slúchadlá). Prines si vlastný nástroj (ak je elektrický, aj s káblami s menovkou!!!). Veľký a drahý podľa dohody, perkusie a drobné nástroje sú vítané vždy.
– Pozor na drahé nástroje. Vieme zabezpečiť odkladanie len do bežných miestností.
– Ak máš nejaké nevyužité nedokončené nápady (hudbu mp3 alebo text na papieri alebo súbor) a môže ich dokončiť niekto iný, prines. Pôjdu do textobanky a hudbobanky ako ponuka na spoluprácu.
– Akonáhle sa rozhodneš ísť do dielne, skontaktuj sa s nami (srank@kefoweb.sk, duro.hasko@gmail.com), aby sme si mohli dohodnúť, čo prinesieš. Nech niečoho nie je veľa alebo naopak nech niečo nechýba. Hlavne ak si zručný klávesák, basák, gitarista, spevák. Aby sme mali jasno, či vieme zostaviť kapelu a ako. Ak máš nejaké info, texty alebo nahrávky na webe (súkromné alebo kapelové), pošli link.

Keramika:
Sochárske očká, špachtle, staré príbory

Kresba:
základné kresliace potreby – pre tých, ktorí majú predstavu o tom, čo budú robiť. (ceruzky, uhlík, guma, tuš, pierko, drievko, tenké štetce)

Maľba:
opäť odporúčanie pre tých, ktorí majú predstavu:  farby podľa výberu, štetce podľa vlastnej potreby

Grafika:
vlastné kovové matrice, oceľové ihly, rydlá na linoryt
(základný materiál pre rytie dodáme)

Textilný objekt:
vlastné textílie (nie tričká a pod.), farby typu LANAVE alebo DÚHA

Umelecké kováčstvo:
Kladivá, prípadne kováčske kliešte, rukavice, popr.kož,zástera,a ž niekto má – nity a malé skrutky po starom otcovi ,no proste spojovací materiál….náčrtník ceruzku, orezávač, ochranné okuliare

Digitálna fotografia:
Vlastný digitálny fotoaparát, v prípade možnosti aj vlastný notebook, ak máte záujem o prácu na „vlastnom piesočku“

Divadelné dielne:
Orfové nástroje, flautičky, poprípade mandolína
Materiál pre ostatné dielne bude postupne uverejňovaný podľa inštrukcií lektorov.

NÁVRAT NA HLAVNÚ STRÁNKU

0 19